x

Verslui

PRISIDĖKIME PRIE GAMTAI DRAUGIŠKO VERSLO IDĖJOS

Mums, kaip ir Jums, rūpi gamtai draugiškas, aplinką bei finansus tausojantis verslas. Matome, jog didelė dalis įmonių, kurios planuoja ilgalaikes investicijas ir siekia optimizuoti elektros suvartojimo kaštus, aktyviai domisi galimybėmis įsirengti saulės elektrines, kurios patenkins visus energetinius poreikius. Susisiekite ir kartu rasime Jūsų verslui palankiausią sprendimą. Vidutinis atsiperkamumo laikotarpis – tik 5 metai!

Konsultacijos

Mūsų ekspertai efektyvios konsultacijos metu padės Jums iki smulkmenų išsiaiškinti visus rūpimus klausimus. Apskaičiuosime ir atsipirkimo laikotarpį bei kokią grąžą gausite.

Pilnas projektų įgyvendinimas

Atliekame projektavimo darbus, už Jus sutvarkome visus reikalingus dokumentus, tiekiame įrangą, sumontuojame elektrinę, suderiname, atliekame jos paleidimą ir pridavimą.

Priežiūra

Nepaliksime Jūsų vienų ir po elektrinės paleidimo. Užtikriname profesionalų elektrinės darbo stebėjimą, periodines apžiūras bei matavimus.

TSPĮ Įrengimas (nuo 100kw)

Pagal galiojančius reikalavimus, saulės elektrinės, turinčios daugiau kaip 100 kW galios, privalo turėti nuotolinį valdymą iš ESO dispečerinio centro DMS sistemos.

4 Žingsniai rezultatui pasiekti

Mūsų įrengta saulės jėgainė Jums tarnaus mažiausiai 25-erius metus. Saulės Ekspertų misija – kad būtumėte patenkinti savo sprendimu kiekvieną kartą ją išvydę. Būtent todėl visi moduliai ir jų išdėstymas yra individualiai pritaikomi prie Jūsų vietos ir stogo specifikos. Tam užtenka keturių paprastų žingsnių.

Icon
01
Konsultacija

Tai pirmasis ir pats svarbiausias žingsnis kelyje link nuosavos saulės jėgainės. Patyrę mūsų profesionalai Jums išsamiai paaiškins kiekvieną smulkmeną, padės gauti ESO prijungimo sąlygas ir paramą. Tereikia susisiekti ir užsiregistruoti konsultacijai, o likusį kelią Jums nueiti padėsime mes.

Icon
02
ESO Prijungimo sąlygų išdavimas

Po konsultacijos su Saulės Ekspertais ir saulės elektrinės įrengimo sutarties pasirašymo, turite pateikti prašymą ESO dėl saulės jėgainės prijungimo sąlygų išdavimo. Esant poreikiui, mes padėsime teisingai atlikti kiekvieną žingsnį.

Icon
03
Saulės elektrinės įrengimas

Po ESO sąlygų išdavimo, suderinus su Jumis datą ir laiką, mūsų profesionali komanda saulės elektrinę įrengs per 1-3 dienas, priklausomai nuo objekto kompleksiškumo ir jėgainės galingumo. Vertiname Jūsų laiką, todėl darbus atliekame Jums patogiausiu metu.

Icon
04
Pridavimas ESO

Kokybiškai ir greitai atlikę visus darbus, ESO pateiksime rangovo deklaraciją – dokumentą, jog Jūsų saulės jėgainė sumontuota pagal naujausius reikalavimus bei teisės aktus. Jeigu įsigijote elektrinę su APVA parama – už Jus sutvarkysime reikiamus dokumentus kompensacijai gauti.

Saulės Elektrinių Montavimo Būdai

Saulės elektrinės verslui yra teisingas sprendimas, nes tai ne tik atsiperka, bet ir užtikrina ilgalaikę energetinę nepriklausomybę. Neveltui švarios energijos idėjas plėtojantis ir turintis energetinę nepriklausomybę verslas – pasaulyje vadinamas ateities verslu.

Ant stogo

Saulės elektrinę Jums galime sumontuoti tiek ant šlaitinio, tiek ant lygaus stogo paviršiaus. Kiekvieno projekto įgyvendinimui parenkame aukščiausios kokybės konstrukcijas.

Antžeminė saulės elektrinė

Dėl idealaus modulių pasvirimo kampo, garantuosime Jums aukščiausius saulės elektrinės generacijos rodiklius.

Ekspertai

AR JŪS PASIRUOŠĘS TAPTI
GAMINANČIU VARTOTOJU?

Gauti pasiūlymą