x

Saulės baterijos

Saulės baterijos veikimas

Saulės elektrinės yra kompleksinės sistemos, kurių funkcija yra transformuoti saulės energiją į elektros energiją. Jos pagrindiniai komponentai – saulės moduliai, inverteriai, kurie yra atsakingi už įtampos keitimą, taip pat tvirtinimo įrenginiai. Saulės elektrinės dažniausiai jungiamos prie elektros tinklų, o perteklinės energijos perdavimas į tinklą leidžia ją pasaugoti vėlesniam naudojimui.

Kitas saulės elektrinių tipas yra baterijos. Jos naudojamos kaupiant energiją, kurią galima naudoti vėliau. Tokio tipo saulės elektrinės nereikia jungti prie elektros tinklo, taigi nereikia mokėti už energijos saugojimą. Jei energijos tiekimas nutrūksta, baterijoje sukaupta energija gali padengti namų ūkio elektros poreikius.

Naudodamiesi saulės elektrinėmis ne tik galite sutaupyti pinigų sau ir savo šeimai, bet ir prisidėti prie klimato kaitos mažinimo. Vidutiniškai 10 kW saulės elektrinė per metus gali sumažinti CO2 emisijas apie 5 tonomis.

4 Žingsniai rezultatui pasiekti

Mūsų įrengta saulės jėgainė Jums tarnaus mažiausiai 25-erius metus. Saulės Ekspertų misija – kad būtumėte patenkinti savo sprendimu kiekvieną kartą ją išvydę. Būtent todėl visi moduliai ir jų išdėstymas yra individualiai pritaikomi prie Jūsų vietos ir stogo specifikos. Tam užtenka keturių paprastų žingsnių.

Icon
01
Konsultacija

Tai pirmasis ir pats svarbiausias žingsnis kelyje link nuosavos saulės jėgainės. Patyrę mūsų profesionalai Jums išsamiai paaiškins kiekvieną smulkmeną, padės gauti ESO prijungimo sąlygas ir paramą. Tereikia susisiekti ir užsiregistruoti konsultacijai, o likusį kelią Jums nueiti padėsime mes.

Icon
02
ESO Prijungimo sąlygų išdavimas

Po konsultacijos su Saulės Ekspertais ir saulės elektrinės įrengimo sutarties pasirašymo, turite pateikti prašymą ESO dėl saulės jėgainės prijungimo sąlygų išdavimo. Esant poreikiui, mes padėsime teisingai atlikti kiekvieną žingsnį.

Icon
03
Saulės elektrinės įrengimas

Po ESO sąlygų išdavimo, suderinus su Jumis datą ir laiką, mūsų profesionali komanda saulės elektrinę įrengs per 1-3 dienas, priklausomai nuo objekto kompleksiškumo ir jėgainės galingumo. Vertiname Jūsų laiką, todėl darbus atliekame Jums patogiausiu metu.

Icon
04
Pridavimas ESO

Kokybiškai ir greitai atlikę visus darbus, ESO pateiksime rangovo deklaraciją – dokumentą, jog Jūsų saulės jėgainė sumontuota pagal naujausius reikalavimus bei teisės aktus. Jeigu įsigijote elektrinę su APVA parama – už Jus sutvarkysime reikiamus dokumentus kompensacijai gauti.

SAULĖS ELEKTRINĖS
BATERIJŲ NAUDA

Galime drąsiai sakyti, kad saulės inverteriai yra svarbus žingsnis link švaresnės ateities ir tvaraus gyvenimo. Jų nauda yra didžiulė, o įrengimas ir naudojimas gali padėti sumažinti mūsų priklausomybę nuo anglies junginių turinčios elektros energijos ir paversti mus labiau draugiška aplinkai visuomene.

Saulės inverteriai yra esminis komponentas, kurio pagalba saulės elektrinės energija gali būti naudojama kasdieniame gyvenime. Inverteriai yra atsakingi už tiesioginės saulės energijos, gautos iš saulės modulių, konvertavimą į alternatyvios srovės formą, kuri yra naudojama mūsų namų elektros energijai aprūpinti.

Viena didžiausių naudų, kurias suteikia saulės inverteriai, yra jų gebėjimas sumažinti namų ūkio elektros sąnaudas. Kai inverteriai veikia, jie gali pakeisti įprastinę elektros energiją, kurią mes gauname iš elektros tiekimo įmonių, taip sumažindami mūsų elektros sąskaitas. Be to, naudojantis saulės inverteriais, mes taip pat galime sumažinti savo poveikį aplinkai, kadangi mažėja priklausomybė nuo anglies junginių turinčios elektros energijos.

Naudojantis saulės inverteriais, galima kurti savarankiškai veikiančias energijos sistemas, kurios yra nepriklausomos nuo elektros tiekimo įmonių. Tokios sistemos gali būti naudingos atokesnėse nuo miesto vietovėse, kur elektros tiekimas yra ribotas arba išvis negalimas.

 • Icon
  Hover Icon
  Ekonomiškas
 • Icon
  Hover Icon
  Populiariausias
 • Icon
  Hover Icon
  PREMIUM

Ekonomiškas

Saulės elektrinės komplektas su Risen Energy, JA Solar saulės moduliais ir Solis, Foxess, Growatt, prekės ženklais – puikus pasirinkimas tiems, kas savo namų ūkyje svajoja turėti saulės elektrinę už itin žemą kainą. Susisiekite su profesionalia komanda ir aptarkime kiekvieno iš Jūsų poreikius!

 • Risen Energy, JA Solar, Trina, Longi, Jinko, Candian Solar saulės modulių patikimumo garantas – Tier1 pasaulinė reitingų lentelė.
 • Nors ir „biudžetiniai”, bet modernūs ir patikimi SOLIS, GROWATT, FOXESS inverterai už prieinamą kainą.
 • Aukštos kokybės PROFINESS aliuminio ir nerūdijančiojo plieno tvirtinimo elementai.
 • ESO dokumentų tvarkymas, elektros tiekimas.
 • APVA paramos dokumentų paruošimas.
 • Montavimo darbai, medžiagų transportavimas.
 • Išmanus elektros energijos veiklos stebėjimas.
Gauti pasiūlymą

POPULIARIAUSIAS – GERIAUSIAS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS!

Naujovė Lietuvoje – 410 W JA Solar, Jinko Tiger Pro 470W saulės moduliai ir HUAWEI, SolarEdge, Solax, Sofarsolar inverteriai. Ilgaamžiški saulės moduliai ir pažangus įtampos keitiklis – saulės elektrinių komplektas, atitinkantis aukščiausius standartus. Šis pasirinkimas yra pats populiariausias, juo didžiuojasi mūsų klientai!

 • JA Solar, Jinko saulės moduliai – Tier 1 sąraše.
 • Solar Edge, Sofar Solar, Solax, HUAWEI inverteris su galimybe prijungti tiek optimizatorių, kiek reikalinga.
 • Aukštos kokybės PROFINESS aliuminio ir nerūdijančio plieno tvirtinimo elementai.
 • ESO dokumentų tvarkymas, elektros tiekimas.
 • APVA paramos dokumentų paruošimas.
 • Montavimo darbai, medžiagų transportavimas.
 • Išmanus elektros energijos veiklos stebėjimas.
Gauti pasiūlymą

PREMIUM

Aukščiausios klasės planas tiems, kurie vertina Premium kokybės ženklą. Pagal šį planą, saulės elektrinės diegiamos panaudojant vienus iš efektyviausių rinkoje, Europoje pagamintus saulės modulius ir išmaniuosius europietiškus inverterius, pasižyminčius savo patikimumu, ilgamete garantija, bei pasaulyje pripažinta vokiška kokybe.

 • Bauer 400W B/B (Vokietija), Energetica (Austrija) – 30 metų garantija, aukštas efektyvumas!
 • Fronius (Austrija), SMA (Vokietija) – „on grid” ir hibridiniai inverteriai (galimybė jungti įtampos kaupiklius/ Li-ion baterijas).
 • Aukštos kokybės PROFINESS aliuminio ir nerūdijančio plieno tvirtinimo elementai.
 • ESO dokumentų tvarkymas, elektros tiekimas.
 • APVA paramos dokumentų paruošimas.
 • Montavimo darbai, medžiagų transportavimas.
 • Išmanus stebėjimas elektros energijos generavimo veiklai.
Gauti pasiūlymą

PATIKIMA ĮRANGA SU
GARANTIJA

Visi mūsų naudojami komponentai yra per ilgą laiką kruopščiai atrinkti Saulės Energijos profesionalų, kokybiški, pasaulyje gerai žinomų ir patikimų gamintojų. Būtent todėl saulės moduliai turi vienas ilgiausių garantijų rinkoje – jų galiojimo laikas žymiai ilgesnis, nei visas saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpis.

Tiek saulės jėgainei su visais jos komponentais, tiek įrengimo darbams užtikrinsime vieną ilgiausių garantijų rinkoje. Pasirinkę mus jausitės užtikrintai, kad ir kas nutiktų!

Ekspertai

AR JŪS PASIRUOŠĘS TAPTI
GAMINANČIU VARTOTOJU?

Gauti pasiūlymą