x

Parama

APVA parama

Svarstote apie saulės jėgainės įsigijimą? Nėra ko laukti! Mūsų rekomendacija Jums – pasinaudoti APVA parama ir ženkliai sutaupyti. Pasinaudoti šia galimybe ir įsigyti saulės elektrinę visada apsimoka – ji padeda sumažinti įrengimo išlaidas, dėl ko sumažėja atsipirkimo laikotarpis. Šiuo metu, kai elektros rinkoje vyrauja sąmyšis, o kainos prognozės yra miglotos, pasirūpinti saulės elektrine yra puikus laikas. Tai investicija, kuri visada atsiperka!

Jei jau apsisprendėte, o gal Jums kyla įvairiausių klausimų – kreipkitės į mus. Saulės Ekspertų profesionalai padės jums teisingai atlikti kiekvieną žingsnį APVA paramai gauti.

APVA PARAMA NAUJAI ĮRENGIAMAI SAULĖS ELEKTRINEI (IKI 10KW)

– paramos dydis sudaro 323 eurus už 1 kW saulės elektrinės galios.

APVA PARAMA JAU ĮRENGTAI SAULĖS ELEKTRINEI (PAVYZDŽIUI, TURITE 5 KW IR NORITE PRISIJUNGTI DAR 5 KW)

– paramos dydis šiuo atveju sudaro 243 eurus už 1 kW saulės elektrinės galios.

KOKIE REIKALAVIMAI KELIAMI, NORINT GAUTI PARAMĄ FIZINIAM ASMENIUI?

Paramos gavėjas turi valdyti nekilnojamąjį turtą, kuriame numatoma įrengti saulės elektrinę (Jūs turite būti pastato arba lauko savininku, arba įgaliotu jo atstovu).

Nekilnojamasis turtas privalo būti registruotas Registrų centre ir turėti unikalų numerį.

Elektros įvado galia negali būti mažesnė, nei prijungiama saulės elektrinė.

APVA PARAMOS ĮRANGOS REIKALAVIMAI

  • Visa montuojama įranga turi būti nauja ir nenaudota.  
  • Įranga turi atitikti Europos Sąjungos standartus (Visa mūsų siūloma įranga turi ES sertifikatus).
  • Saulės elektrinės elementams suteikiama bent 10 metų garantija ir 25 metų garantija 80 proc. efektyvumui.
  • Įtampos keitikliui (inverteriui) suteikiama bent 5 metų garantija.
  • Įranga turi atitikti IP65 atsparumo vandeniui ir dulkėms standartą.

4 Žingsniai rezultatui pasiekti

Mūsų įrengta saulės jėgainė Jums tarnaus mažiausiai 25-erius metus. Saulės Ekspertų misija – kad būtumėte patenkinti savo sprendimu kiekvieną kartą ją išvydę. Būtent todėl visi moduliai ir jų išdėstymas yra individualiai pritaikomi prie Jūsų vietos ir stogo specifikos. Tam užtenka keturių paprastų žingsnių.

Icon
01
Konsultacija

Tai pirmasis ir pats svarbiausias žingsnis kelyje link nuosavos saulės jėgainės. Patyrę mūsų profesionalai Jums išsamiai paaiškins kiekvieną smulkmeną, padės gauti ESO prijungimo sąlygas ir paramą. Tereikia susisiekti ir užsiregistruoti konsultacijai, o likusį kelią Jums nueiti padėsime mes.

Icon
02
ESO Prijungimo sąlygų išdavimas

Po konsultacijos su Saulės Ekspertais ir saulės elektrinės įrengimo sutarties pasirašymo, turite pateikti prašymą ESO dėl saulės jėgainės prijungimo sąlygų išdavimo. Esant poreikiui, mes padėsime teisingai atlikti kiekvieną žingsnį.

Icon
03
Saulės elektrinės įrengimas

Po ESO sąlygų išdavimo, suderinus su Jumis datą ir laiką, mūsų profesionali komanda saulės elektrinę įrengs per 1-3 dienas, priklausomai nuo objekto kompleksiškumo ir jėgainės galingumo. Vertiname Jūsų laiką, todėl darbus atliekame Jums patogiausiu metu.

Icon
04
Pridavimas ESO

Kokybiškai ir greitai atlikę visus darbus, ESO pateiksime rangovo deklaraciją – dokumentą, jog Jūsų saulės jėgainė sumontuota pagal naujausius reikalavimus bei teisės aktus. Jeigu įsigijote elektrinę su APVA parama – už Jus sutvarkysime reikiamus dokumentus kompensacijai gauti.

Gauti pasiūlymą